Wedstrijden:

Competities:

Zeeuws Vlaamse KC — BMS-12 CMS-12 B2L-11 CL-11 Vet. Selectie » Uitslag C Medium — Tijd-Fout-Uit (Individueel)

Plaats SNr Deelnemer Tijd Score
1 104 Dominique du Fosse — Unique | Shetland Sheepdog 50.04 21.00
2 76 Janny Londema — Twister | Shetland Sheepdog 52.99 21.00
3 109 Angelique Simons — Fenja | Shetland Sheepdog 48.04 20.00
4 77 Eerjan de Bruijn — Kudos | Shetland Sheepdog 53.40 20.00
5 99 Esther van Vliet — Kayleigh | Shetland Sheepdog 53.71 19.00
6 103 Susan van den Acker — Molly | kruising 60.51 19.00
7 91 Yvonne Clements — Eden | Pyrenean Sheepdog 49.72 18.00
8 80 Henk Postma — Wyfke | Croatian Sheepdog 41.42 15.00
9 106 Debby Hinlopen-Boudesteijn — Yume | Shetland Sheepdog 41.04 13.00
10 115 Anouk Herijgers — Ike | Parson Russell Terrier 44.37 13.00
11 108 A├»sha Jacobs — Tempus Two | Shetland Sheepdog 53.57 13.00
12 111 Rob Molenkamp — Levy | Shetland Sheepdog 33.68 12.00
13 65 Marieke Bolten-Hollander — Norman | Poodle, Medium (Black) 42.25 11.00
14 72 Debby Hinlopen-Boudesteijn — Perfect Match | Shetland Sheepdog 47.09 11.00
15 74 Diana van Bree — Nabyz | Pyrenean Sheepdog, Smooth-faced 40.29 9.00
16 100 Marjan Bosgoed — Magic | Shetland Sheepdog 28.05 6.00
17 84 Eerjan de Bruijn — Laika | Shetland Sheepdog 34.99 6.00
18 87 Danielle van Leeuwen — IJver | Markiesje 42.68 6.00
19 97 Wilbert van den Bogaart — Gauri | Border Terrier 45.15 6.00
20 68 Jolieke van Kempen — Nana | shetland sheepdog 46.27 6.00
21 86 Rik v.d. Waal — Breeze | Shetland Sheepdog 35.77 5.00
22 92 Tila Valkenberg — Joy | kruizing sheltie 37.07 5.00
23 85 Marjan Bosgoed — Hokey | Pumi 39.19 5.00
24 64 Ardie Spoorenberg — Faylinn | Shetland Sheepdog 20.96 4.00
25 114 Diana van Bree — Dizzely | Pyrenean Sheepdog, Smooth-faced 34.27 4.00
26 81 Susan Boeve-Glerum — Brisca | Pyrenean Sheepdog 37.25 4.00
27 93 Kitty Hendriks — Luna | rasloos 38.52 4.00
28 88 Dominique du Fosse — Lilli | Shetland Sheepdog 49.66 4.00
29 116 Sandra Aerns — Lummel | Tibetan Terrier 19.72 3.00
30 70 Connie Katoen — Bibi | Dutch Schapendoes 40.75 3.00
31 69 Nicky Spengler — Nalan | Shetland Sheepdog 41.52 3.00
32 102 Marc Valk — Ronin | Shetland Sheepdog 46.67 3.00
33 90 Danielle van Leeuwen — Dolce Vita | Markiesje 55.02 3.00
34 83 Mirella v.d. Have — Dartel | kruising kooikerhondje 22.68 2.00
35 78 Rob Molenkamp — Nikay | Shetland Sheepdog 25.49 2.00
36 82 Marina v Rooy — Yes | Dutch Schapendoes 35.36 2.00
37 61 Peet Franken — Jason | Shetland Sheepdog 38.63 2.00
38 71 Simone Stahlie — Pachuba | Tibetan Terrier 38.87 2.00
39 112 Marieke Bolten-Hollander — Gwen | Poodle, Medium (Black) 47.58 2.00
40 113 Danielle Boshouwers — NOYTCB Kanouk | Croatian Sheepdog 47.92 2.00
41 105 Annelies Medendorp — Bonny | Shetland Sheepdog 48.29 2.00
42 94 Jarno Weelinck — Keelin | Staffordshire Bull Terrier 56.62 2.00
43 75 Eerjan de Bruijn — Zorro | Shetland Sheepdog 70.15 2.00
44 73 Connie Katoen — Sietske | Dutch Schapendoes 43.24 1.00

Onderdeelinformatie

Keurmeester

Adri van den Bosch (NL)

Statistiekjes

Aantal gelopen 44
Gehaald 100.0% (44)
Gemiddelde tijd 42.74
Gemiddelde score 7.64

Andere uitslagen van deze groep

Onderdeelnaam Uitslagen
Vast Parcours 45
Jumping 45