Wedstrijden:

Competities:

Zeeuws Vlaamse KC — BMS-12 CMS-12 B2L-11 CL-11 Vet. Selectie » Uitslag C Medium — Vast Parcours (Individueel)

Plaats SNr Deelnemer Tijd Weigeringen Aanraken Fouten Score
1 85 Marjan Bosgoed — Hokey | Pumi 36.82 40
2 93 Kitty Hendriks — Luna | rasloos 38.35 36
3 87 Danielle van Leeuwen — IJver | Markiesje 39.48 32
4 100 Marjan Bosgoed — Magic | Shetland Sheepdog 39.96 29
5 88 Dominique du Fosse — Lilli | Shetland Sheepdog 41.75 26
6 83 Mirella v.d. Have — Dartel | kruising kooikerhondje 45.63 24
7 112 Marieke Bolten-Hollander — Gwen | Poodle, Medium (Black) 49.46 22
8 103 Susan van den Acker — Molly | kruising 52.39 2.39 20
9 68 Jolieke van Kempen — Nana | shetland sheepdog 40.91 1 5.00 18
10 80 Henk Postma — Wyfke | Croatian Sheepdog 43.71 1 5.00 16
11 76 Janny Londema — Twister | Shetland Sheepdog 45.53 1 5.00 14
12 105 Annelies Medendorp — Bonny | Shetland Sheepdog 46.08 1 5.00 12
13 114 Diana van Bree — Dizzely | Pyrenean Sheepdog, Smooth-faced 46.14 1 5.00 10
14 71 Simone Stahlie — Pachuba | Tibetan Terrier 49.79 1 5.00 8
15 104 Dominique du Fosse — Unique | Shetland Sheepdog 45.35 2 10.00
16 92 Tila Valkenberg — Joy | kruizing sheltie 46.78 2 10.00
17 84 Eerjan de Bruijn — Laika | Shetland Sheepdog 49.06 1 1 10.00
18 75 Eerjan de Bruijn — Zorro | Shetland Sheepdog 54.06 2 14.06
19 69 Nicky Spengler — Nalan | Shetland Sheepdog 44.80 1 2 15.00
20 61 Peet Franken — Jason | Shetland Sheepdog 50.83 2 2 20.83
DSK 116 Sandra Aerns — Lummel | Tibetan Terrier
DSK 81 Susan Boeve-Glerum — Brisca | Pyrenean Sheepdog
DSK 97 Wilbert van den Bogaart — Gauri | Border Terrier
DSK 65 Marieke Bolten-Hollander — Norman | Poodle, Medium (Black)
DSK 113 Danielle Boshouwers — NOYTCB Kanouk | Croatian Sheepdog
DSK 74 Diana van Bree — Nabyz | Pyrenean Sheepdog, Smooth-faced
DSK 77 Eerjan de Bruijn — Kudos | Shetland Sheepdog
DSK 91 Yvonne Clements — Eden | Pyrenean Sheepdog
DSK 115 Anouk Herijgers — Ike | Parson Russell Terrier
DSK 72 Debby Hinlopen-Boudesteijn — Perfect Match | Shetland Sheepdog
DSK 106 Debby Hinlopen-Boudesteijn — Yume | Shetland Sheepdog
DSK 108 A├»sha Jacobs — Tempus Two | Shetland Sheepdog
DSK 70 Connie Katoen — Bibi | Dutch Schapendoes
DSK 73 Connie Katoen — Sietske | Dutch Schapendoes
DSK 90 Danielle van Leeuwen — Dolce Vita | Markiesje
DSK 111 Rob Molenkamp — Levy | Shetland Sheepdog
DSK 78 Rob Molenkamp — Nikay | Shetland Sheepdog
DSK 79 Marianne van Proosdij — Xavier | Shetland Sheepdog
DSK 82 Marina v Rooy — Yes | Dutch Schapendoes
DSK 109 Angelique Simons — Fenja | Shetland Sheepdog
DSK 64 Ardie Spoorenberg — Faylinn | Shetland Sheepdog
DSK 102 Marc Valk — Ronin | Shetland Sheepdog
DSK 99 Esther van Vliet — Kayleigh | Shetland Sheepdog
DSK 86 Rik v.d. Waal — Breeze | Shetland Sheepdog
DSK 94 Jarno Weelinck — Keelin | Staffordshire Bull Terrier

Statistiekjes

Aantal gelopen 45
Gehaald 44.4% (20)
Gemiddelde tijd 45.34
Gemiddelde score 5.61

Andere uitslagen van deze groep

Onderdeelnaam Uitslagen
Jumping 45
Tijd-Fout-Uit 44